Dhunohet mjeku në Durrës

20:58 | 23/02/2019

Një mjek i urgjencës pranë Spitalit të Durrësit ka mbetur i lënduar, pasi u godit me mjete rrethanore. Nga të dhënat e para mësohet se mjeku është goditur teksa ka ndërhyrë per të ndarë dy persona, të cilët ndodheshin pranë repartit të urgjencës. Ngjarja ka ndodhur në orët e pasdites, pranë mjediseve të urgjencës.
Njëri prej personave, i cili ndodhej edhe në gjendje të dehur e ka goditur mjekun në kokë me nje pllake trotuari. Për pasojë mjeku ka pësuar lëndime të lehta, dhe ka marre trajtimin e duhur shëndetësor. Për ngjarjen policia ka nisur hetimet./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono