Dhunohet biznesmenia në Lazarat, agresori lihet i lirë

08:59 | 19/11/201908:590

Një biznesmene është dhunuar në Lazarat. Abcnews.al mëson se ngjarja ka ndodhur në një magazinë në lagjen e njohur si Kordhocë ku biznesmenia Lavdie Buzheri nga Lazarati u dhunua nga A.B. 35 vjeç i dënuar më parë për trafik narkotikësh.

Debati mes tyre ka lindur brenda në ambjentet e pronës së të dhunuarës ku ajo ka kundërshtuar kërkesën e agresorit për të hyrë në ambjentet e veta.

Kjo ka ngjallur acarim e të riut lazaratas i cili ka ushtruar dhunë duke i krijuar plagë të shumta në trup dhe gjymtyrë biznesmenes.

Në vengjarje ka mbërritur menjehere policia duke e shoqëruar agresorin në komisariat dhe nga ku më pas është liruar, pasi e dhunuara nuk ka bërë padi. Ndërkohë që gruaja biznesmene ndodhet në gjendje të rënduar fizike dhe psikologjike në spital./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono