Dhunë ndaj bashkëshortes, arrestohet 62 vjeçari në Dibër

09:03 | 21/05/2019

Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Dibër u arrestua në flagrancë shtetasi : Sh.B,  62 vjeç, banues në Dibër.

Në banesën e tij, ky shtetas ka ushtruar dhunë psikologjike dhe  fizike ndaj   bashkëshortes së tij shtetases B.B.

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë  Dibër për veprën penale ”Dhunë në familje”. /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono