Dëmtohet me armë zjarri makina

17:26 | 11/04/2019

Një makinë dyshohet se është dëmtuar me armë zjarri. Ngjarja ndodhi në lagjen nr. 17 të qytetit të Durrësit pasditen e kësaj të enjteje. Sipas informacionit të policisë, 53-vjeçari A.J. ka njoftuar uniformat blu pasi konstatoi dëmtime në automjetin e tij të parkuar në afërsi të një lokali.

Pasi autoritetet shkuan në vendngjarje filluan hetimet dhe paraprakisht dyshojnë se dëmtimet janë shkaktuar me armë zjarri. Gjithashtu grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve./abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono