Deklarata e Ramës, ironizon Bardhi

16:04 | 23/03/2019

Pasi Rama sfidoi kryetarin demokrat se nëse fitonte qofte edhe një bashki të vetme më shumë se Partia Socialiste vendi do të shkonte në zgjedhje të parakohshme, ka reaguar Sekretari i Përgjithshëm i selisë blu, Gazmend Bardhi. Në një postim në Twitter, ai shkruan:

“Propozimi i Ramës për zgjidhjen e krizës: “Më lini t’i vjedh edhe zgjedhjet vendore dhe po ti fitojë opozita zgjedhjet që unë do vjedh, shkojmë pastaj në zgjedhje të parakohshme””./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono