De Vrij: Milani do japë maksimumin, por derbin e fitojmë ne!

23:41 | 20/09/201923:410

Mbrojtësi i Interit, Stefan De Vrij, ka folur me shumë optimizëm para derbit kundër Milanit. Gjiganti i mbrojtjes zikaltër tha se kjo sfidë është shumë e rëndësishme për të dyja skuadrat, por Interi do t’ia dalë që të marrë pikët e plota:

“Derbi i Milanos është gjithmonë një ndeshje shumë e bukur dhe të dyja skuadrat japin maksimumin. Si ne, ashtu dhe Milani, do të synojmë vetëm tri pikët dhe asgjë tjetër.

Do të jetë një test shumë i rëndësishëm dhe besoj se do të kalojmë në anën tjetër të lumit. Jam i sigurt që do të dalim me pikët e plota nga kjo sfidë”, tha mes të tjerash De Vrij./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono