Dalin pamjet: Brenda rezidencës së re të çiftit Obama

09:05 | 06/12/201909:050

Ish-Presidenti i SHBA Barack Obama dhe gruaja e tij Michelle Obama kanë blerë shtëpinë e tyre të re, e cila kushton 11,75 milionë dollarë.

Prona me sipërfaqe prej 29 hektarësh, Edgartown, Mass., ndodhet në bregun e Cove Turkeyland. Siç u raportua në media, çifti e shijuan rezidencën verën e kaluar, ndërsa u la shumë mbresa dhe vendosën ta blejnë.

Shtëpia është fantastike, me ambiente të mrekullueshme, pishinë, por edhe një plazh privat./abcnews.al

 

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono