Dalin mesazhet, kërcënohet djali i Isa Mustafës

09:46 | 30/12/201909:460

Pas kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është kërcënuar edhe djali i kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, Besnik Mustafa.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai, përmes një postimi në Facebook. Mustafa ka publikuar mesazhin kërcënues dhe emrin e personit që ia dërgoi.

Mustafa është kërcënuar mbrëmjen e kaluar, ndërsa dje u arrestua anëtari i Nismës, Haxhi Hoti, pasi bëri një deklaratë të fortë, ku shkruante se Albin Kurti ka dy mundësi: të lërë Kosovën ose do të vritet./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono