Daily Mail: Rita Ora debuton me flokët e kuqe në Shqipëri

15:38 | 04/06/2018

Prestigjiozja britanike Daily Mail (Deili Meil), i ka kushtuar një hapësirë të gjerë koncertit të së dielës së Rita Orës në Tiranë. Titulli kryesor shkruante: “Rita Ora debuton me flokët e saj të kuqe dhe me një fizik të jashtëzakonshëm në koncertin e saj në Shqipëri”.

27 vjeçarja me një veshje që i linte shumë pak imagjinatës elektrizoi një numër të madh fansash të mbledhur për ta parë, vijon më tej shkrimi.

Më tej shkrimi fokusohet në deklaratës e këngëtares për sa i përket prirjeve të saj seksuale ku ajo ka pohuar së fundmi se është 50 për qind e tërhequr nga femrat dhe 50 për qind nga meshkujt. /abcnews.al

 


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono