“Çunat me emër po dalin nga burgu”, Hoxha: Mbahu Kajmak mos na zhgënje!

13:19 | 17/01/202013:190

Gazetari i Abc News Artan Hoxha ngre sërish shqetësimin për lirimin nga burgu të personazheve të rrezikshëm të botës së krimit.

Hoxha shprehet se pse kërkohet të arrestohet ish-kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku, kur të rrezikshmit po dalin nga burgu”, të cilët i quan si “çunat me emër”.

“Kur të gjithë “çunat me emër” po dalin nga burgu, për cfare dreqin vazhdojnë ta kërkojne për të arrestuar kete Kajmakun?!!!! Mbahu Kajmak mos na zhgënje…”, shkruan gazetari me ironi./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono