Charlize Theron fiton cmimin prestigjoz amerikan

10:43 | 09/11/201910:430

Fituesja e cmimit  Oskarit Charlize Theron mori cmimin per kontributin e saj  në karrierë  në prezantimin e 33-të të Kinematikës Amerikane  në Beverly Hills të premten.

Theron debutoi me fustan te zi dhe dukej mahnitese .

Ajo terhoqi vëmëndje dhe me modelin e flokëve nga stilisti njohur i flokëve Adir Abergel .

Në fjalimin e saj Theron theksoj se:’Njerëzit  thonë gjëra të këndshme për mua por jo gjithmonë janë të drejta.Shumica e asaj që më ka ngjitur në skenë është fati dhe mirësia e të tjerëve. Po, kam punuar shumë. Por fati ishte një pjesë e madhe e kësaj dhe nuk do ta harroj kurrë këtë gjë.

“Unë jam e mbushur me mirënjohje për këtë natë, për të gjitha mundësitë e pabesueshme që kam pasur, për njerëzit që besuan në mua dhe për filmat që kam qënë pjesë. Jam e bindur  do të mendoj për këtë mbrëmje të mahnitshme sa herë që kam një nga ato netët e errëta të shpirtit dhe kështu do të tërheq forcë prej saj që të ndihem mirë. Jam shumë mirënjohëse ‘:përfundoj fjalimin Theron.


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono