Byroja Politike – Dt 13.10.2017


21:51 | 02/11/2017

Diskutim për masakrën në Lushnje ku u vranë dy persona dhe u plagosën dy të tjerë.
Të ftuarit e mbrëmjes në emisionin “Byro Politike”, Erzen Breçani ekspert i sigurisë dhe rendit në vend, Alfred Peza gazetar i njohur, Klodjana Lala gazetare e aktualitetit dhe kronikës, Ferdinand Dervishi gazetar i ABC News, realizues i ABC Story.


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore.


Kontakt

Telefono