Byro Politike – Dt 24.11.2017

22:26 | 24/11/2017

Dekonspirimi i operacionit të Policisë në lidhje me arrestimet e 3  zyrtarëve të Policisë. Rreth kësaj temë kanë folur në studion e Byrosë Politike në ABC News zv/ministri i Brendshëm Julian Hodaj, gazetari i ABC Story Ferdinand Dervishi dhe gazetari i TV Klan Spartak Koka./abcnews.al

 


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono