Byro Politike – Dt 15.11.2017

20:40 | 17/11/2017

Procesi i integrimit të Shqipërisë në Bashkimin Europian, takimi i Këshillit të Stabilizim Asociimit, çfarë po ndodh me këtë proces kaq të rëndësishëm?
Të ftuarit e mbrëmjes në emisionin “Byro Politike”: Klajda Gjosha deputete e LSI-së, Elisa Spiropali deputete e PS-së, Aldo Bumçi deputet i PD-së dhe Bledi Çuçi deputet i PS-së./abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore.


Kontakt

Telefono