Byro Politike – Dt 11.10.2017


21:35 | 02/11/2017

Diskutim për situatën ekonomike në vend, të rejat më të fundit sa i takojnë aspektit fiskal dhe raporti i FMN-së për ecurinë e ekonomisë dhe financave të vendit.
Të ftuarit e mbrëmjes në emisionin “Byro Politike”, Niko Lera drejtor i Politikave Fiskale në Ministrinë e Financave, Dorian Teliti këshilltar për Ekonominë dhe Financat në PD, Oltion Rrumbullaku pedagog në Fakultetin e Ekonomisë në UT dhe Besart Kadia drejtori i Institutit Europian “Pashko”.


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore.


Kontakt

Telefono