13:05 | 10/03/2018

Lobimi i PD-s dhe ndikimi rus ishte tema që u diskutua në “Byro Politike” në ABC News.
Të ftuar: Blerina Gjylameti, deputete e PS; Alfred Peza, ish-pdeputet i PS dhe Alfred Lela, gazetar dhe analist.
Mes të ftuarish u debatua gjerësisht mbi ngjarjen më të fundit që është përfshirë Partia Demokratike./abcnews.al

 


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono