15:51 | 31/03/2018

Në “Byro Politike” u diskutua rreth tarifës që duhet paguar për të kaluar në Rrugën e Kombit.
Të ftuar: Florion Mima, deputet i PD-së; Arjan Skënderi, drejtor i bordit të AHC-s; Besart Kadia, analist dhe Ermal Tekla, pedagog dhe ekonomist.
Mes të ftuarve u fol rreth tarifës së vendosur për Rrugën e Kombit dhe pasojat që do të sjellë ajo./abcnews.al

Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono