11:31 | 01/03/201811:310

Banane dhe drogë ishte tema e diskutimit në Byro Politike këtë të mërkurë në ABC News duke marrë shak nga operacioni në portin e Durrësit që u finalizua me bllokimin e 613 kilogramëve kokainë.
Të ftuar: gazetarët Artan Hoxha, Ferdinand Dervishi, Armand Bajrami dhe Andi Qosja.

Midis të ftuarve u fol rreth fuqizimit të grupeve kriminale shqiptare por edhe pasojave që do të ketë pas kësaj ngjarjeje./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono