11:27 | 28/04/2018

Në pritje të Kuvendit të Partisë Demokratike ishte tema e Byro Politike ëtë të premte.

Të ftuar: Mimoza Koçiu, gazetare; Mark Marku, analist; Arjon Sulo, kryeredaktor i MAPO dhe Alfred Lela, gazetar.

Mes të ftuarve u diskutua rreth zhvillimeve më të fundit të Partisë Demokratike si dhe çfarë pritet në Kuvendin Kombëtar të PD-s./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono