13:06 | 19/07/201813:060

Samiti mes Donald Trump dhe Vladimir Putin ishte tema e diskutimit në Byro Politike.

Të ftuar: Alfred Lela, analist; Tomor Alizoti, analist; Ralf Gjoni, ekspert për politikën e jashtme dhe Ilir Kalemaj, pedagog.

Mes të ftuarve u diskutua rreth deklaratave të bëra nga Trump dhe Putin si dhe simbolikat apo jo që tregoi ky samit./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono