Burrel, plagosi me çifte të moshuarin, policia arreston autorin

10:42 | 23/08/201910:420

Policia e Burresit  ka arrestuar një 35-vjeçar pasi i mbrëmjen e djeshme plagosi për motive të dobëta 60-vjeçarin, A.GJ, i cili ndodhet në spitalin e Traumës në Tiranë, jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ndodhi rreth orës  22:10 në fshatin Baz të Burrelit. Autori u kap pasi ishte larguar nga vendngjarja. Në cilësinë e provës materiale, forcat policore sekuestruan një armë zjarri “çifte”.

Materialet hetimore do t’i referohen Prokurorisë së Matit për vijimin e hetimeve. /ABC News Albania 24/7

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono