Bruno Mars i vë flakën koncertit

23:42 | 12/07/2018

Bruno Mars e ka djegur skenën me plot kuptimin e fjalës gjatë një koncerti madhështor në Glasgoë. Ndërkohë që këngëtari ka qenë duke performuar, pajisjet e ndriçimit kanë marrë flakë për shkak të fishekzjarrëve që u hodhën.

Këngëtari është larguar menjëherë nga skena ndërsa organizatorët lajmëruan ndërprerjen e koncertit. gjithsesi nuk pati pasoja për këngëtarin dhe grupin e muzikantëve.

Ata janë kthyer sërish në skenë pas rreth 30 minutash duke kërkuar ndjesë fansave për incidentin. Edhe pse të gjithë u frikësuan përsëri publiku e ka komentuar më doza humori atë çka ndodhi në skenë.

Klan Plus


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono