Britney Spears anulon turin e saj botëror

13:27 | 06/01/201913:270

Britney Spears anullon turin e saj më të afërt nëpër botë për shoën “Domination”. Këngëtarja e ka njoftuar vetë këtë lajm të keq për fansat e saj, duke u kërkuar atyre edhe mirëkuptim për këtë vendim. Britni Spirs e shoqëron mesazhin e saj prekës në Instagram me një foto të saj në moshë të vogël, së bashku me të dy prindërit. Këngëtarja njofton se i ati është shumë i sëmurë, ndaj ajo dëshiron t’i qëndrojë pranë këto momente të vështira.

“Gjithë energjitë e mira në këto çaste dëshiroj t’ia kushtoj familjes sime“– shkruan këngëtarja.

Ndërkaq Britney ka marrë mijëra komente lutjesh dhe urimesh për shërimin e babait të saj nga ndjekësit në rrjetet sociale. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono