Breshëri plumbash shtëpisë së zyrtarit të Bashkisë në Selenicë (video)

11:48 | 21/05/201911:480

Në orët e para të kësaj të marte në rrethana ende të paqarta është qëlluar me armë zjarri në pjesën e jashtme të murit të banesës së 26 vjeçarit Xhulio Mara. Ngjarja ka ndodhur në Selenicë të Vlorës dhe Mara është në detyrën e shefit të shërbimeve publike në Bashkinë e Selenicës. Policia ende nuk ka gjetur prova që të çojnë në gjurmët e autorëve, kurse vetë Mara ka thënë se ndjehet i befasuar nga kjo ngjarje. /ABC news Albania 24/7

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono