Breaking news/ An albanian mayor is filmed taking cocaine in a public place

14:48 | 22/01/202014:480

An Albanian mayor is caught taking cocaine in a bar. The fact is already undeniable.

“Abc News Albania” published this morning a video which was made available by investigative journalist Artan Hoxha.

 


He has been consuming cocaine in a bar while the camera of the bar has recorded the moment.

Hours after the news come out,  the DP headquarters, Ervin Salianji said it was Bulqiza’s mayor, Lefter Alla.

 

“Public opinion today is shocked by images of Bulqiza’s illegitimate mayor consuming cocaine , a mayor appointed by Edi Rama.

Cocaine, heroin, cannabis, theft are the main qualities of this band that rules the country today stated Salianji./abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono