Borsh/Merr flakë skafi, hidhen në det personat

12:14 | 13/08/201912:140

Një skaf u përfshi nga flakët në plazhin e Borshit mesditën e sotme. Por fatmirësisht nuk pati persona të lënduar.

Ata që ndodheshin në skaf u hodhën menjëherë në det.

Ngjarja ndodhi në sy të gjithë pushuesve të cilët u panikosën nga zjarri. Nuk dihen ende shkaqet por policia po heton për të hedhur dritë mbi ngjarjen.

Pak kohë më më parë një anije turistike në Karaburun u përfshi nga zjarri duke u djegur plotësisht./ABC News Albania 24/7

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono