Bonaventura kyç, Pioli e ka gjetur liderin

09:31 | 11/10/201909:310

Giacomo Bonaventura është duke u rikthyer nga dëmtimi. Pasi po përgatit rikthimin e tij nga dëmtimi i rëndë në gju, mesfushori me eksperiencë është i gatshëm të marrë një rol të rëndësishëm si një nga liderët në ekipin e Stefano Piolit, pasi lojtarët e rinj kanë nevojë për senatorët.

Kundër Genoas, Bonaventura bëri një paraqitje shumë të mirë, duke ndihmuar skuadrën e tij për të siguruar tre pikët. Prandaj, edhe pse ende nuk e është rikuperuar plotësisht, ai do të jetë një lojtar shumë i rëndësishëm për Piolin. Bonaventura mund të luajë në pozicione të shumta, të cilat Pioli duhet të shfrytëzojë gjatë ndeshjeve të tij të para si trajneri i “Djallit”./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono