Bonaventura: Ibra madhështor, kampionët si ai të mirëpritur te Milani

23:31 | 05/12/201923:310

Zlatan Ibrahimovic është objektivi i madh i Milanit dhe drejtuesit janë afër mbylljes së akordit përfundimtar me sulmuesin suedez. Tifozët e kuqezinjve mezi po e presin, ashtu si edhe Jack Bonaventura.

30-vjeçari italian shpreson që Ibrahimovic të rikthehet te Milani dhe nuk i kursen elozhet për bomberin e famshëm në fjalët e thëna për Sky Sport.

“Ibrahimovic është një lojtar i madh, një kampion. Sikur ta kishim në skuadër… Mendoj se të gjithë do e donin këtu. Kampionët janë gjithmonë të mirëpritur, por nuk ia kam idenë se çfarë do të ndodhë”, thekson mesfushori i Milanit. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono