Bomba e Zidane: Ndoshta është më mirë të largohem nga Reali!

16:23 | 21/09/201916:230

Zinedine Zidane është në presion shumë të madh dhe tekniku francez, më në fund ka folur për situatën e tij në krye të Real Madridit. Zidane, për mediat spanjolle, tha: “Klubi mundohet t’i mbështesë të gjithë njerëzit që punojnë këtu. Në rast se kjo gjë ndryshon dhe nuk kemi mbështetjten e duhur, atëherë është më mirë që të largohem.

Jemi në një moment të vështirë, kemi luajtur 7 ndeshje në 21 ditë. Lojtarët kanë nevojë të pushojnë, kanë familjet e tyre që nuk i kanë parë prej ditësh. Çdo gjë ndikon në futboll, por shpresojmë ta kalojmë këtë situatë”, tha mes të tjerash “Zizou”./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono