Blu Bay në Livadh, oazi përballë detit Jon

20:15 | 31/07/201920:150

Kamera e Edicionit Veror u ndal këtë të mërkurë në plazhin e Livadhit dhe më konkretisht në  resortin Blu Bay. Gazetari Maks Rama sjell për teleshikuesit koktejlet dhe ushqimet më të mira.

Në kuzhinën e shef Jorgos gatimet e detit zënë pjesën më të madhe. Aipas tij turistët preferojnë më shumë frutat e detit, por nuk përjashtohen as gatimet tradicionale, sidomos nga të huajt. /ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono