Blogerja që la Tiranën për Prishtinën në studion e “Edicionit Veror”

20:30 | 14/08/201920:300

Blogeren Orana Sinani ka gatuar për “Edicioni Veror” gazpaço. Ajo njihet si supa pa zjarr që do t’iu shpëtojë pushimet! Pasi ka gatur këtë ushqim kaq të shpejtë dhe të shijshëm Orana ka dhënë një intervistë për Gentën dhe Kristin. Ajo është shprehur se ka lënë Tiranën për Prishtinën dhe se së shpejti dëshiron që të hapë një restorant të sajin.


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono