Bllokohet rruga Fier – Seman

19:39 | 11/08/201919:390

Trafiku i rënduar në zonën e plazhit të Semanit, në rrethin e Fierit ka bllokuar totalisht këtë aksin rrugor Fier-Seman.

Që prej fillimit të gushtit situata e trafikut është mjaft e rënduar në qytetin e  Fierit,  pasi dyndjet për të shkuar drejt jugut, janë të mëdha.

Edhe këtë të dielë fluksi i makinave që shkojnë drejt zonave bregdetare, konkretisht ajo e Semanit, kanë shkaktuar kaos deri në bllokmin e kësaj rruge./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono