Binjakët e “Al Pazar”: Kemi në plan një projekt të ri

19:08 | 09/03/201919:080

Dy vëllezërit Romeo dhe Donald Veshaj janë dy binjakët më të njohur në Shqipëri. Ata ishin të ftuar në emisionin “Thumb”, ku në këndin e rrëfimit, përballë Fatmës dhe Aulonës kanë treguar se kanë në plan një projekt të ri.

Dy aktorët e “Al Pazar” nuk treguan shumë detaje, por thanë që do jetë diçka ndryshe nga spektaklet e tjera në Shqipëri.

Romeo Veshaj: Kemi në plan një projekt të ri që është pak shpejt që ta themi çfarë është.  

Fatma Haxhialiu: Do të jetë projekt solo? Do dilni dhe ju si kolegët tuaj më vete?

Romeo Veshaj: Po, pak a shumë, por do ta merrni vesh.

Fatma Haxhialiu: E keni menduar mirë?

Donald Veshaj: E kemi menduar mirë.

Aulona Musta: Nuk duhet të jetë spektakël humori kam përshtypjen, por diçka tjetër?

Donald Veshaj: Jo, do jetë diçka tjetër që ndoshta në Shqipëri do jetë ndryshe.

Aulona Musta: Do jeni po në Vizion plus?

Romeo Veshaj: Kështu mendohet, tani është pak herët, por po merremi me këtë projekt./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono