“Bindja Demokratike”, Astrit Patozi sot në 19:00 në ABC News

14:07 | 23/04/201914:070

Astrit Patozi krijon partinë. Cili do të jetë pozicioni i partisë “Bindja Demokratike” përballë Ramës e Bashës? Pjesëmarrja në zgjedhjet e 30 qershorit dhe çfarë pritet të sjellë forca e re opozitare në vend. Përgjigjet e të gjitha pyetjeve i jep sot në orën 19:00 Astrit Patozi në ABC News përballë Mirela Milorit. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono