Best ON/OFF të politikës në vitin 2017

14:51 | 31/12/2017

Janë konfliktuar e kanë flirtuar gjatë gjithë vitit 2017, por edhe na kanë bërë të qeshim. Bëhet fjalë për aktorët politikë në vend, në pozitë e opozitë. Mimoza Koçiu na sjell një minutazh të batutave të tyre. Shikim të këndshëm!/abcnews.al

Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono