Besi tregon se çfarë i ndodhi Xhensilës në një dasmë në Ulqin

20:09 | 20/04/2019

I ftuar në “Thumb” Bes Kallaku ka tregua një moment ku Xhensila ishte bërë për “ujë të ftohtë” në një dasmë, ku martohej vajza e shokut të tij. Aktori i humorit u shpreh se Xhensila ka shumë frikë nga armët dhe ai e kishte lënë për një moment vetëm në tavolinë, pasi në dasmë do dilte të këndonte për ti bërë surprizë. Por pranë tavolinës ku kishte qenë e ulu Xhensila një person kishte qëlluar me armë.

Ajo kishte vrapuar për të gjetur Besin nga ana tjetër, ndërsa edhe vetë ky me të zotin e shtëpisë kishte qenë dukë mbushur kallashin për të qëlluar. Xhensila ishte tmerrua nga situata dhe i kishte kërkuar Besit që të iknin nga dasma.

“Ajo periudha e pas shtatzënisë ishte ai 40 ditëshi që zgjat dy muaj. Eja ikim i thash dalim që të qetësohesh edhe ti. Ishte shumë e ngurtë dhe gjithë kohës pas Ajkës. Një shoku im martonte vajzën në Ulqin dhe i thash eja dalim. Dhe e marr shkojmë në dasmë. Unë do të këndoja skifterja e zëmrës në momentin kur do futej çifti. Dhe ishte një dasmë me 700 veta. Unë nuk hyra dhe Xhenin e lash tek tavolina ku ishin miqtë e mi. Behte gati me dalë çifti, por Xhensila i ka tmerr armët. Por sapo Xhensila po ç’konpleksohej, ja jep njëri me armë, ndalon ky fillon tjetri. Dhe vjen tek unë me më gjet mua. Por unë me të zotin e shtëpisë po mbushnim kallashin. Dhe thirrte Besiiii dhe i thoshte ndal se janë fishekë manovër, edhe Xheni ngaqë ishte e terrorizuar më tha “Janë malokë. Ikim se janë malokë”. Nga ajo ditë jo vetëm që nuk u ç’kompleksua por nga gurë u bë shkëmb”./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono