Berlusconi: Milani po me zhgënjen, ja ku duhet të përmirësohet Suso

23:50 | 22/09/201923:500

Në një intervistë për mediat italiane, ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, foli për situatën aktuale që po kalon “Djalli”, duke thënë se ndihet shumë i zhgënjyer:

DERBI – “Ne nuk po flasim më për Milanin e dikurshëm. Unë nuk mund t’i ndjek më ata në TV, pasi stili i tyre i lojës është i mërzitshëm dhe kanë filluar të më zhgënjejnë shumë”.

GIAMPAOLO – “Jo, nuk e rekomandova unë, por Galliani. Ishte faji i tij (qesh). Jo, ne nuk e rekomanduam ne. Milani e zgjodhi atë dhe ai dukej se ishte një trajner shumë i mirë. Unë nuk e njoh atë, prandaj nuk mund të gjykoj”.

SUSO – “Ai është një kampion, duhet të luajë si sulmues i dytë ose pas dy sulmuesve. Sidoqoftë, trajneri duhet ta vendosë atë në gjendje që të marrë topin, diçka që nuk ka ndodhur deri më tani.”

BOBAN & MALDINI – “Le të kalojmë në pyetjen tjetër… Unë po them vetëm se i kam mbështetur ata kur kanë qenë lojtarë”./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono