Berisha: Baroni i drogës, Agron Xhafaj u prit në Romë nga policia italiane

15:39 | 16/05/201815:390

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka publikuar një mesazh i cili e informon se në aeroportin e Romës, një avion i nisur në orën 04:00 nga Tirana, ka zbritur Agron Xhafajn, të shoqëruar nga dy oficerë të policisë shqiptare. Sipas informacionit të Berishës, vëllain e ministrit e kanë shoqëruar më pas oficerët e policisë italiane në një mikrobus për t’u larguar nga aeroporti. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono