Berat Buzhala, intervistë në ABC News për situatën politike në Kosovë

11:20 | 10/01/2018

Analisti Berat Buzhala, i ftuar në studion e ABC News ka bërë një panoramë të situatës politike në Kosovë. Ai ka folur për krijimin e Gjykatës Speciale, që sipas tij është në konflikt interesi me politikanët./abcnews.al




Një koment

  • Fatosi-kosove

    10/01/2018 at 12:37

    O amani o redaksi e nderuar si nuk ju vjen turp ta uleni veten me nje “analist” qe sdi gje tjeter pos te lepije ne legenin qe i ofrohet,po ikni amani ju qofte se njollosni kosoven,shqiperine dhe gjithe shqiptaret me njerez te tille.

    Reply

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F




Kontakt

Telefono