Bebe Rexha tregon ngjyrën e saj të preferuar

09:20 | 08/12/201909:200

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, është gjithmonë aktive në rrjetet sociale. Në llogarinë e saj në Instagram Rexha ka publikuar një foto duke treguar se ngjyra e saj e preferuar është e zeza.

Këngëtarja publikon foto nga më të ndryshmet, edhe nga përditshmëria, ku nuk e ka problem të shfaqet e pa grimuar dhe natyrale, mirëpo nuk mungojnë imazhet joshëse në të cilat shihet e rregulluar.

Në foton e ka publikuar Raxha shfaqet me këmbë të hapura. Këngëtarja pranë postimit ka treguar se ngjyra e zezë është e preferuara e saj./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono