Bashkëshorti iu shpall në kërkim, Suada Sherifi flet për herë të parë

18:03 | 02/02/2019

Suada Sherifi ka folur për herë të parë në emisionin “Thumb” në ABC Neës pas shpalljes në kërkim të bashkëshortit të saj.

“Kam bërë gabim që  e kam bërë publik, pasi ai ishte thjesht një kalimtar në rrugë kur ndodhi diçka, pasi u përfol se ishte bashkëshorti im. U ndjeva shumë keq”.

Gjatë bisedës në studion e Thumb Suada foli edhe për marrëdhënien me vajzën dhe vjehrrën, të cilin e konsideron një mbështetje të jashtëzakonshme.

Ajo foli gjithashtu edhe për ndërhyrjet estetike, për të cilat është gjithnjë pro./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono