Basha nis aksionin opozitar, tur takimesh në të gjithë vendin

12:36 | 02/11/201912:360

Ashtu si paralajmëroi dy ditë më parë, kreu demokrat do nisë aksionin opozitar me një tur takimesh në të gjithë vendin.

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha po zhvillon takim me kryetarët e degëve në selinë blu.

Burime nga mbledhja mes Bashës e kryetarëve të degëve bëjnë të ditur se Rama u ka kërkuar atyre qe që mbajnë kontakte me strukturat dhe të verifikojnë listat e zgjedhësve.

“Mbani kontakte me strukturat, verifikoni listat e zgjedhësve”.

Nga e hëna do të nisin edhe takimet e kryetarit të PD, Lulzim Basha në rrethe, duke filluar nga Elbasani, të martën në Korçë, të mërkurën në Shkodër, të enjten në Vlorë dhe të premten në Krujë.

Basha do të zhvillojë çdo pasdite dëgjesa me strukturat e Partisë Demokratike. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono