Basha në Shkodër: Refuzimi i 30 Qershorit, përgjegjësi e PD

22:30 | 15/07/201922:300

Nga Shkodra, ku zhvilloi një takim me strukturat e partisë, kryedemokrati Lulzim Basha ka falënderuar qytetaret qe refuzuan zgjedhjet lokale të 30 qershorit. Pas takimit, Basha tha se është koha që këtë qasje të shkodranëve ta përkthejë në më shumë përgjegjësi, me qëllim për të sjellë ndryshimin që ëndërron çdo shqiptar./ABC News Albania 24/7

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono