Basha: Me urdhër të Kryeministrit, Policia po shkel ligjin në fakultete

14:38 | 11/01/2019

Kryetari i PD Lulzim Basha e cilësoi si të jashtëligjshme ndërhyrjen e policisë në ambientet e fakulteteve. Sipas tij, uniformat blu me urdhër politik të Kryeministrit po shkelin ligjin dhe dhunojnë studentët. /abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono