Bare: Pësuam gola të evitueshëm, ja kush na vuri në vështirësi!

23:10 | 17/11/201923:100

Mesfushori i Shqipërisë, Keidi Bare, ishte një ndër më të mirët në fushën e lojës në takimin kundër Francës. Pas ndeshjes, futbollisti i Malaga foli për Supersport, ku nuk e shprehu zhgënjimin e tij. Në fjalën e tij, Bare tha: “Pësuam dy gola të evitueshëm dhe shumë shpejt.

Kur pëson dy gola, bie morali. Dua të theksoj se në pjesën e dytë, ata nuk na rrezikuan shumë, pothuajse ne kishim dhe rastet tona për të shënuar gol. Rezultati ky ishte dhe mbi të gjitha kjo është Franca dhe ka shumë kualitete.

I gjithë ekipi i tyre na vuri në vështirësi, luajnë me ekipe të mëdha. Të gjithë na vunë në vështirësi. Të them të drejtën, gjithmonë e mendoja se do e inaguronim me gol stadiumin e ri. Nuk ia dolëm, por shpresoj ta shënojmë shumë shpejt”./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono