Bardhi: Edi Rama vuan nga sëmundja e diktatorëve

21:31 | 22/03/201921:310

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama në Facebook.

Nëpërmjet një statusi të shoqëruar edhe me video, Bardhi thotë se halli i Edi Ramës nuk janë negociatat për të cilat i ka gënjyer vazhdimisht shqiptarët, por ruajtja me çdo çmim e karriges së kryeministrit, të cilën ia ka blerë krimi i organizuar.

Sipas Sekretarit të Përgjithshëm të selisë blu është ky hall që e detyroi të fshihej 4 ditë më radhë, pa e ditur askush çfarë bëri Kryeministri i vendit në Paris dhe Berlin, me kë dhe përse u takua fshehurazi.

“Kjo është sëmundja e diktatorëve”, ka deklaruar Gazmend Bardhi në rrjetet sociale./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono