Barça nis punën për dyshen e Napolit, dërgon tre skautë në Itali

09:34 | 23/09/201909:340

Barcelona u mposht këtë fundjavë nga Granada me rezultatin 2-0 dhe situata te katalanasit nuk duket aspak e qetë. Me Valverden që është në rrezik të madh të humbasë vendin e trajnerit, kampionët e Spanjës po synojnë ta bëjnë ekipin nga e para, pasi po mbaron cikli i “brezit të artë”.

Në janar, te Barcelona pritet të bashkohen disa futbollistë, pasi deri më tani, problemet kanë qenë të shumta në fushën e lojës. Raportimet më të fundit tregojnë se katalanasit kanë dërguar tre skautë në Itali për të parë lojtarë të ndryshëm, por fokusi kryesor është te dyshja e Napolit, Fabian Ruiz dhe Kalidou Koulibaly./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono