Balla: Ndalimi i Rrajës na ndan nga ata që kemi përballë

15:40 | 30/09/201815:400

Ka reaguar edhe numri dy i socialistëve Taulant Balla pas arrestimit të Rexhep Rrajës, veprim ky që sipas kreut të grupit parlamentar socialist i ndan qartë nga ata që kanë përballë. Përpara ligjit ne jemi të gjithë të barabartë, përveç Saliut, Lulit dhe atyre që i shpëtuan prokurorisë, falë Saliut dhe Lulit që nuk zbatonin urdhërat e organit të akuzës – shkruan Balla në Facebook. Drejtësia duhet ta thotë fjalën e saj deri në fund – vijon Balla në postimin e tij – duke shpresuar shumë që edhe autorët edhe hero i asaj që quan “babale dy” të marrin atë që i takon nga organi i akuzës, përfundon numri dy i socialistëve./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono