Balla-Bashës: Nuk kam qenë në Krujë gjatë vitit, shihemi në gjyq

22:17 | 26/09/201822:170

Deputeti i Partise Socialiste Taulant Balla ka reaguar pas videos së publikuar në media dhe akuzave të kryedemokratit Lulzim Basha.

Në një status në facebook Balla e konsideron një marrëzi materialin e publikuar dhe shpifje. Ai thotë se nuk ka shkelur kurrë në Krujë gjatë vitit të fundit dhe jo më në komisariatin e Krujës i armatosur.

Sipas Ballës është lehtësisht e faktuar çdo gjë dhe kjo do të provohet në gjyqin e radhës që do të ketë me Lulzim Bashën për këtë çështje. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono