Balaj: Nuk ndikoi rezultati i Andorrës, me pak kujdes edhe shënonim

23:24 | 17/11/201923:240

Bekim Balaj, sulmuesi i kombëtares, pas ndeshjes me Francën shprehu keqardhjen për humbjen e pësuar. Në deklaratën e tij për “Supersport” theksoi se duhet të tregojnë më shumë pjekuri në vazhdim, si dhe të lidhen si skuadër.

“Nuk besoj se ndikoi ndeshja me Andorrën. Luajtëm në një stadium të ri me shumë mbështetje të tifozëve, por për fat të keq, nuk ia dolëm të merrnim një rezultat pozitiv.

Të mos harrojmë, përballë kishim Francën dhe duhet ta dimë forcën e tyre. Ekipi duhet të perfeksionojë akoma dhe më shumë marrëdhëniet me njëri-tjetrin në fushë, të njohim lojën e njëri-tjetrit. Kjo kombëtare është në rritje.

Sigurisht që ishte e vështirë të thyenim Francën, kishin mbrojtës shumë të mirë në fushë. Me pak vendosshmëri e kujdes, edhe mund ta gjenim golin”, tha Balaj./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono